Grāmatvedības pakalpojumi un programmas

GRĀMATVEDĪBAS PROGRAMMAS EFEKTIVITĀTE

Mēs piedāvājam iespēju caur internetu pieslēgties klienta datu bāzes pārvaldībai. Tādā veidā klients jebkurā laikā var redzēt un kontrolēt sava uzņēmuma grāmatvedības datus: visas finanšu plūsmas, savus klientus un piegādātājus, pamatlīdzekļus un algu aprēķinus, kā arī sekot finanšu rādītājiem.

Grāmatvedības dokumenti (pirkšana, pārdošana, kases orderi, bankas izraksti utt.) tiek sniegti vienu vai vairākas reizes mēnesī atkarībā no to daudzuma un klienta vajadzībām. Var iesniegt dokumentus arī elektroniskā veidā.

Sakārtota un kvalitatīva grāmatvedības uzskaite ir veiksmīga biznesa neatņemama sastāvdaļa. Protams, ka katrā uzņēmumā ir nepieciešams cilvēks, kas ir atbildīgs par grāmatvedības uzskaiti. Bet uzņēmums, kas vēl tikai attīstās, var nespēt algot profesionālu grāmatvedi. Mēs cenšamies palīdzēt Jums attīstīt savu darbību veiksmīgi un likumīgi, un palīdzēsim Jums izvairīties no liekiem finanšu izdevumiem.

Grāmatvedības uzskaiti mēs aicinām nodot mūsu kvalificēto grāmatvežu grupai – laika un līdzekļu ekonomija ļaus Jums sasniegt jaunus uzņēmējdarbības mērķus, savukārt mēs uzņemamies atbildīgi un profesionāli veikt darbu: grāmatvedības procesu kontroli, problēmu identifikāciju un risinājumu meklēšanu, tiešu sadarbību ar klientiem, pilnīgu datu sniegšanu un garantētu konfidencialitāti.

Grāmatvedības ārpakalpojumu priekšrocības klientu uzņēmumiem:

  kvalificētu darbinieku kopums – ārpakalpojumu uzņēmuma augstā specializācija un grāmatvedības prioritātes ļauj uzturēt augstu darbinieku kvalifikācijas līmeni
—  auditoruzņēmumu rekomendācijas
—  ikgadējās nodokļu inspekcijas pārbaudes – grāmatvedības uzņēmums paralēli sniedz konsultācijas desmitiem savu klientu dažādos nodokļu jautājumos, līdz ar to tam ir būtiska pieredze nodokļu strīdu risināšanas efektīvākajos paņēmienos

Ekonomija, izmantojot grāmatvedības uzskaites pakalpojumus:

—  izmaksas ir par 40-60% mazākas nekā štata darbiniekam – algas nodokļu ekonomija 50%. Tā kā tiek apkalpoti vairāki uzņēmumi vienlaikus, tad izmaksas vienam uzņēmumam ir gandrīz divas reizes mazākas par individuālas grāmatvedības nodaļas veidošanu.
—  grāmatvedības un administratīvo izmaksu ekonomija
—  personiskā laika ekonomija

Grāmatvedības uzskaites pakalpojumi:

—  grāmatvedības pieejamība visās darba dienā
—  attālināta pieeja grāmatvedības pielikumiem savā uzņēmumā – attālināta grāmatvedība.